Financování

PLATEBNÍ KALENDÁŘ

1 200 000 Kč vč. DPH rezervační poplatek do 5 pracovních dnů od podpisu rezervační smlouvy (bude započten do první zálohy po smlouvě budoucí kupní)
2 10 % z kupní ceny do 5 pracovních dnů od podpisu smlouvy budoucí kupní
3 90 % z kupní ceny do 10 dnů ode dne, kdy prodávající oznámí, že byl vydán kolaudační souhlas

Pomůžeme Vám s hypotékou

Vybrat nejlepší hypotéku může být snadné a rychlé. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Nejlepší podmínky
Nabídneme Vám nejnižší úrokové sazby vyjednané pro tento projekt, odhad nemovitosti zdarma a nulové poplatky za zpracování hypotéky.

Všechny banky pod jednou střechou
Nemusíte obcházet všechny banky, abyste získali nabídky k porovnání hypoték. Nabídku celého trhu naleznete na jediném místě – v realitní kanceláři LEXXUS.

Minimální administrativa
Samostatně připravíme podklady k nemovitosti, formuláře i znalecký odhad. Hlídáme celý schvalovací proces a smluvní dokumentaci s Vámi předem projdeme a vysvětlíme. Odborníci HYPOASISTENT jsou s Vámi nejen u podpisu úvěrové smlouvy, ale po celou dobu splácení úvěru.

Bezplatná konzultace
Veškeré služby HYPOTÉKY LEXXUS jsou zcela zdarma. Ochotně Vám poradíme a připravíme kalkulaci hypotéky v jakékoliv bance.

Specialista

Hypoteční specialista


Image

Ing. Hana Vojáková

E-mail: vojakova@hypoasistent.cz
Mobil: +420 731 650 580
 

Prodej

Lexxus a.s.
+420 221 111 947
info@lexxusnorton.cz
www.lexxusnorton.cz

Na Poříčí 2090/2
110 00, Praha 1

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete LEXXUS a.s., IČ: 26208024, se sídlem Praha 1, Na Poříčí 2090/2, PSČ 110 00, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 6809 souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři, k zasílání obchodních sdělení o nabídkách a novinkách LEXXUS a.s. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné.Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracovávání a ochrany osobních údajů.