Lokalita

Život uprostřed zeleně a stále v centru Prahy

Kouzlo Starých Vršovic umocněné krásnou architekturou přímo vyzyvá k bydlení. Punc lokality podtrhují vzrostlé stromy v ulicích, skvělé gastro podniky, nebo oblíbené Heroldovy sady.

Nabízí klidné a elegantní bydlení v půvabné secesní budově, která prošla velmi citlivou rekonstrukcí a perfektně zapadá do prostředí historické architektury, kde je tak snadné si představit romantický život staré Prahy.

Zároveň jste tu obklopeni těmi nejmodernějšími podniky. Jen málokde v Praze je taková koncentrace skvělých kaváren, bister nabízejících kuchyně z celého světa, ale i moderních restaurací či stylových hospod.

Rezidence Norská znamená život uprostřed zeleně, oázu klidu, přičemž pulzující město se všemi jeho bohatými službami a zábavou je na dosah ruky. A na tramvajové zastávce jste odtud asi za dvě minuty.

Obklopeni zelení

Obklopeni zelení

Přestože se dům nachází v širším centru Prahy, většina jeho oken navíc nabízí bezkonkurenční výhled do zeleně. Jen pár kroků od něj se totiž nachází Heroldovy sady obklopující Vršovický zámeček. Nedaleko se pak nachází ještě mnohem rozlehlejší park Grébovka, kde je kromě fontány s jezírkem také dětské hřiště, restaurace, kavárna nebo hřiště na petanque.

Gastronomické zážitky

Gastronomické zážitky

Prvotřídní kavárny, vyhlášené pekárny, rychlá bistra, pivovar, spousta barů i restaurace nabízející fine dining. To vše budete mít z vašeho nového domova doslova za rohem a ještě si budete moci každý den vybrat úplně jiný podnik. Vítejte ve čtvrti toho nejlepšího jídla i pití.

Lokální nákupy

Lokální nákupy

Ulice Krymská či Kodaňská jsou vyhlášené nejen pro své kavárny, bistra a bary, ale i pro malé lokální obchůdky, cool kadeřnictví či barber shopy a další služby. Vršovice jsou zkrátka městem ve městě, kde seženete v podstatě úplně všechno. A pro čerstvé lokální suroviny na domácí vaření si pak můžete zajít na farmářské trhy na náměstí Jiřího z Poděbrad. Konají se každý den od středy do soboty.

Místo plné příběhů

Místo plné příběhů

Klid starých časů v této části Prahy připomene historická secesní architektura místní zástavby. Příjemnou procházkou dojdete až do vilové čtvrti na Vinohradech, kde můžete obdivovat slavné vily. Kdysi tu žili například bratři Čapkové - jejich ulice je po nich dnes pojmenovaná a jejich tehdejší dvojdomek najdete pod čísly 28 a 30.

Za kulturou i sportem

Za kulturou i sportem

Perfektní je, že ani kvůli zábavě se nemusíte vydávat nikam daleko. Je tu Kino Pilotů nebo Vršovické divadlo Mana. Jestli máte raději sport, mrkněte, zda se zrovna nehraje v „Ďolíčku“, tedy na stadionu fotbalových Bohemians. Ve Vršovicích se zkrátka zabavíte jen v okruhu několika metrů od domova.

Prodej

Lexxus a.s.
+420 221 111 947
info@lexxusnorton.cz
www.lexxusnorton.cz

Na Poříčí 2090/2
110 00, Praha 1

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete LEXXUS a.s., IČ: 26208024, se sídlem Praha 1, Na Poříčí 2090/2, PSČ 110 00, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 6809 souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři, k zasílání obchodních sdělení o nabídkách a novinkách LEXXUS a.s. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné.Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracovávání a ochrany osobních údajů.